fbpx
O nas

Historia firmy

ROK 2020 - własna siedziba i jakość usług

W 2020 r. zmieniona została lokalizacja siedziby spółki i punktu obsługi klientów do nowoczesnego biura w Bełchatowie, przy ul. Wojska Polskiego 56.

Kancelaria Góralski&Kwapisz obecnie jest niezależną multiagencją ubezpieczeniowo-finansową współpracującą z wieloma instytucjami finansowymi (banki i instytucje pozabankowe) oraz z kilkunastoma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Kancelaria specjalizuje się ponadto w pozyskiwaniu finansowania z niestandardowych źródeł (pożyczki preferencyjne współfinansowane z budżetu UE), oraz dotacji na rozwój, na rozpoczęcie działalności gospodarczej, na utrzymanie płynności, etc.

W Kancelarii przygotowywane są wnioski, analizy, biznes plany, omawiane możliwości finansowania, możliwości zredukowania zadłużenia czy doprowadzenia do optymalnej struktury zadłużenia.

ROK 2019 - dołącza Marcin Góralski

W roku 2019 do spółki i do zarządu dołączył Marcin Góralski, wieloletni pracownik banku, piastujący niemal w całej swojej karierze zawodowej menadżerskie stanowiska. Spółka w tym okresie zmieniła nazwę na Kancelaria Kredytów Hipotecznych i Ubezpieczeń Góralski&Kwapisz Sp. z o.o. Marcin Góralski uruchomił w Spółce sprzedaż kredytów hipotecznych, konsumpcyjnych oraz kredytów dla firm.

ROK 2016 - zmiany formy prawnej

W grudniu 2016 roku zmieniliśmy formę organizacyjno-prawną naszej działalności. Od tego momentu działamy w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą Biuro Doradztwa Finansowego – KWAPISZ. W zarządzie wówczas uczestniczył Marcin Kwapisz, specjalizujący się w pozyskiwaniu środków z instytucji poza bankowych dla firm, w tym w sporządzaniu biznesplanów i wniosków aplikacyjnych oraz Monika Manikowska, odpowiedzialna za część działalności związana z ubezpieczeniami.

ROK 2012 - rozszerzenie działalności
W roku 2012 w BPF-KWAPISZ rozszerzyliśmy działalność finansową o ubezpieczenia (wszelkie) dla konsumentów i firm. Oprócz zawierania ubezpieczeń udzielamy pomocy przy wszelkich czynnościach związanych z ubezpieczeniami. W okresie kilku lat nawiązaliśmy bezpośrednie umowy współpracy z wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, które umożliwiają nam elastyczne podejście do kosztów zawieranych ubezpieczeń. W roku 2014 uruchomiona została filia w Szczercowie, w której realizujemy sprzedaż ubezpieczeń. Ten okres to intensywny rozwój firmy w obszarze finansów (leasing, finansowanie działalności, jak i ubezpieczeń).
ROK 2008 - początek

W „BPF-KWAPISZ” rozpoczęliśmy działalność w 2008 r., w ramach której dostarczaliśmy klientom usługi komplementarne w stosunku do usług Biura Rachunkowego. Założycielem firmy był Marcin Kwapisz, również członek zarządu i założyciel Biura Rachunkowego Kwapisz. W latach 2008-2010 działalność BPF-KWAPISZ skoncentrowana była głównie na obsłudze klientów Biura Rachunkowego – KWAPISZ w zakresie doradztwa i pośrednictwa w pozyskiwaniu zewnętrznego finansowania dla małych i średnich przedsiębiorstw (leasing, dotacje), jak również w zakresie sporządzania biznesplanów czy wszelkich wniosków finansowych, w tym dotacje UE. Bardzo szybko, bo od 2010 r. usługi zaczęliśmy realizować również dla klientów z zewnątrz.

Misja firmy

Przede wszystkim zadowolony Klient.

Wizja firmy

Pośrednik kredytowy i ubezpieczeniowy pierwszego wyboru w Bełchatowie, firma dla której najważniejsze jest zaufanie Klienta i zawsze działająca w jego interesie.

Nasz Zespół

W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści z każdego obszaru, w którym świadczymy usługi. Każdy ze specjalistów posiada kompetencje i doświadczenie w swojej specjalizacji. Starannie dobieramy naszych współpracowników, aby w pełni móc realizować misję.

Marcin Góralski

Kredyty, leasingi
?  Tel: 507 711 447
?   Napisz do mnie

Marcin Kwapisz

Biznesplany, dotacje
?   693 745 054
?   Napisz do mnie

Monika Manikowska

Paulina Kochelska

Daniel Dobrzyński

Marketing i reklama
?   880 84 84 64
?   Napisz do mnie

Dołącz do nas!

Nasz zespół stale się rozrasta. Jeśli masz wiedzę i/lub doświadczenie w finansach lub ubezpieczeniach, wejdź na stronę Kariera i powiadom nas o tym 😉