fbpx
Korzyści

Mamy doświadczenie

%

Wsparcie klienta

Ponad

dostępnych ofert

Ponad

klientów

f

Idealne połączenie

Marcin i Marcin. Góralski i Kwapisz. Dwóch doświadczonych specjalistów. Marcin Góralski posiada wieloletnie doświadczenie w branży finansowej. Doradza klientom w zakresie kredytów gotówkowych i hipotecznych, a także organizuje finansowanie firm (kredyty inwestycyjne, leasingi). Marcin Kwapisz od wielu lat wspomaga przedsiębiorców w zakresie księgowości, kadr i płac oraz optymalizacji podatkowej. Prowadzi jedno z największych biur rachunkowych w Powiecie bełchatowskim. Jako zespół specjalistów tworzą idealne połączenie. Bardzo ważnym aspektem są również pozostali członkowie zespołu. Szeroka wiedza, umiejętność poruszania się na rynkach finansowych oraz doświadczenie – to główne cechy zespołu Góralski & Kwapisz.

Oszczędności!

Usługi pośrednictwa kredytowego oraz doradztwo ubezpieczeniowe są BEZPŁATNE. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i sprawdzimy dostępne oferty na rynku za Ciebie.

Wszystko na miejscu

Dodatkowym atutem jest fakt, że dzięki jednej wizycie możemy zorganizować dla Ciebie wszystkie niezbędne produkty (ubezpieczenie, kredyt, leasing, itp.). Kompleksowo obsługujemy klientów chcących zakupić mieszkanie, dom lub zorganizować ubezpieczenie na życie lub ubezpieczenie swojego samochodu.

Sprawdzona oferta na rynku

Już nie musisz biegać od banku do banku. Ubezpieczenia również masz w jednym miejscu – w Kancelarii Góralski & Kwapisz. To my weryfikujemy wszystkie dostępne oferty na rynku – zarówno kredyty, jak i ubezpieczenia. Naszym zadaniem jest dobrać dla Ciebie najlepsze rozwiązania. A nasze rozwiązania często są dużo lepsze dzięki negocjacjom, które prowadzimy w imieniu naszych klientów. Dla przykładu, jeden z naszych klientów zweryfikował u nas ofertę kredytu inwestycyjnego swojego banku. Sprawdziliśmy ofertę klienta i porównaliśmy ją z dostępnymi ofertami na rynku i dzięki weryfikacji klient zaoszczędził ponad 8000,00 zł (!). Zachęcamy do weryfikacji, ponieważ nic ona nie kosztuje, a będziesz miał pewność, że masz najlepszą dostępną ofertę na rynku.