fbpx
Nowa strona internetowa i Baza Wiedzy!

Daniel Dobrzyński

28 lipca 2020

Masz pytanie? Zadzwoń:

576 707 909

Dzień dobry!

Z wielką radością prezentujemy Wam naszą nową stronę internetową Kancelarii Góralski & Kwapisz. Przy projektowaniu tej strony internetowej wyszliśmy z założenia, że powinna pełnić ona dwie funkcje.

Pierwsza funkcja – wizytówka firmy. I niewątpliwie tą wizytówką jest. Ze strony internetowej możecie dowiedzieć się czym się zajmujemy oraz w czym się specjalizujemy, jakie świadczymy usługi. Ponadto udostępniliśmy Wam historię rozwoju naszej firmy. Stawiamy na przejrzystość naszej działalności, ponieważ wiemy, że branża finansowa jest wymagająca, a klient musi mieć pewność, że można nam zaufać.

Druga funkcja – baza wiedzy. Uruchomiliśmy specjalną sekcję na naszej stronie o nazwie „Baza Wiedzy”. Tam nasi specjaliści będą dzielić się swoją wiedzą, radami, a także ważnymi informacjami z rynku finansów czy ubezpieczeń. Uważamy, że decyzje dotyczące kredytów czy ubezpieczeń są na tyle istotne, że każdy powinien na bieżąco uaktualniać swoją wiedzę. Aby ułatwić to naszym klientom – uruchomiliśmy Bazę Wiedzy. Aktualnie – w chwili uruchomienia – ilość wpisów zawarta w Bazie Wiedzy jest skromna. Nie mniej jednak podejmujemy działania i wysiłki związane z rozszerzaniem wiedzy i aktualności w tej sekcji. Nie ukrywamy, że liczymy na Was i jeśli macie jakieś pytania lub nurtujące Was problemy – napiszcie do nas. Jeśli będzie to możliwe poruszymy problem (oczywiście zachowując pełną anonimowość) w naszej Bazie Wiedzy.

Głęboko wierzymy w naszą misję, która brzmi:

Przede wszystkim zadowolony klient.

Staramy się działać tak, aby klient był zadowolony. Aby znaleźć możliwości dla działań, które podejmuje klient. Mamy nadzieję, że nowe medium naszej komunikacji, jaką jest strona internetowa, przyniesie pozytywne rezultaty zarówno dla nas, jak i dla Was.

Gdyby pojawiły się pytania, pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół G&K.

Może Cię zainteresować…